Skip to main content

Vizualizace

Představujeme zde grafické znázornění INTERIÉRU, EXTERIÉRU i zobrazení POLOHY A UMÍSTĚNÍ výstavby. Pozemek pro VARIANTU DOMU A a VARIANTU DOMU B je možné volně měnit, dle přání klienta. Také klientským změnám interiéru jsme otevřeni. Nyní je možné si domluvit osobní prohlídku na stavbě.


Varianta domu A - 4kk

Jedná se o dvojpodlažní zděný dům s podlahovou plochou 121 m2 o dispozici 4KK. Součástí domu je prostorná garáž 45 m2 a možnost zbudování půdního prostoru 20 m2. Dům tak dostává příjemných, až 186 m2 užitné plochy. Dalším příslušenstvím domu je zpevněná terasa 22,5 m2 a zahrada na jižní světovou stranu o velikosti 270 m2 a vjezd se stáním pro 2 vozidla.

Varianta domu B - 5kk s křídlem do zahrady

Jedná se o dvojpodlažní zděný dům s podlahovou plochou 131 m2 o dispozici 5KK. Od varianty A se liší terasou horního podlaží z ložnice a příjemným zahradním křídlem, kde se můžete rozhodnout zbudovat pokoj nebo kuchyň (obě varianty máme k dispozici k osobní prohlídce). Součástí domu je prostorná garáž 45 m2 a možnost zbudování půdního prostoru 20 m2 a horní terasy 10 m2. Dům tak dostává příjemných, až 206 m2 užitné plochy. Dalším příslušenstvím domu je zpevněná terasa 16 m2 a zahrada na jižní světovou stranu o velikosti 270 m2 a vjezd se stáním pro 2 vozidla.

Umístění a okolí stavby