Skip to main content

Vizualizace

Představujeme zde grafické znázornění INTERIÉRU, EXTERIÉRU i zobrazení POLOHY A UMÍSTĚNÍ výstavby. Pozemek pro VARIANTU DOMU A a VARIANTU DOMU B je možné volně měnit, dle přání klienta. Také klientským změnám interiéru jsme otevřeni. Nyní je možné si domluvit osobní prohlídku na stavbě.


ŘADOVÝ DŮM - 4+kk

Řadová zástavba je skvělou volbou bydlení pro rodinu, která uvažuje nad změnou a přesunem z bytu ve městě do příjemného, klidného, menšího domu s terasou a zahradou. Dům o dispozici 4+KK + prostorná technická místnost s podlahovou plochou 95 m2, s vlastním parkováním ve vjezdu a prostorným půdním, úložným prostorem nabízí pohodlné bydlení.

DVOJDŮM VARIANTA A - 4+KK

Jedná se o dvojpodlažní dům s podlahovou plochou 121 m2 o dispozici 4+KK. Součástí domu je prostorný půdní prostor 20 m2. Možnost výstavby garáže nebo jen parkovacího stání. S garáží v domě vzniká příjemných, až 186 m2 užitné plochy. Velkou výhodou bydlení je orientace zahrady na jižní světovou stranu o velikosti 300 m2 a vjezd se stáním pro 2 vozidla.

DVOJDŮM VARIANTA B - 5+KK S KŘÍDLEM DO ZAHRADY

Jedná se o dvojpodlažní dům s podlahovou plochou 131 m2 o dispozici 5+KK. Součástí domu je prostorná garáž 45 m2 a půdní prostor 20 m2. Také možnost zbudování obytné terasy ve druhém podlaží je další výhodou domu. Dům tak dostává příjemných, až 206 m2 užitné plochy. V zahradním křídle nabízíme možnost zbudovat pokoj nebo kuchyň (obě varianty máme k dispozici k osobní prohlídce). Velkou výhodou bydlení je orientace zahrady na jižní světovou stranu o velikosti 286 m2 a vjezd se stáním pro 2 vozidla.

SAMOSTATNĚ STOJÍCÍ DŮM - VARIANTA 4+KK NEBO 5+KK

Domy jsou dispozičně stejné jako předešlé VARIANTY A a B s jedním rozdílem. Stavba není spojena s dalším domem. Klient může vybrat z VARIANTY A nebo B. Samostatně stojící domy nabízíme tři. Nabízíme také možnost výstavby garáže nebo pouze parkovacího stání vedle domu.

Umístění a okolí stavby