Standardy


Skladba domu:

O výstavbu Bydlení Blatec se postará renomovaná stavební firma BP Stavby Morava. Výběru stavební firmy jsme věnovali velkou důležitost a jsme rádi, že jsme se domluvili s tímto zkušeným a spolehlivým partnerem. Jednotlivé domy budou založeny na betonových pasech s betonovou základovou deskou. Nosné stěny budou postaveny z porothermových cihel 30 cm se zateplením 20 cm fasádním polystyrénem a omítnuty silikátovou omítkou bílou. Okenní výplně budou zasazeny plastovými rámy v antracitovém nebo bílém provedení s trojskly. Vnitřní místnosti budou rozdělovat příčky z porothermových cihel tloušťky 11,5 cm, strop monolitový s SDK podhledem. Střecha sedlová se sklonem třicet stupňů, střešní dřevěná konstrukce, tepelná izolace, paroodolná folie, plechová střešní krytina.

Interiér:

Standardy interiéru nabízíme ve vysokém kvalitě. Je to především díky důkladným přípravám s našimi dodavateli, kdy jsme sladili domy do konkrétní podoby a přesně jsme si vytyčili, co chceme nabídnout. Věříme, že bydlení poskytne budoucím rodinám zázemí pro jejich rodinný život.

Níže uvádíme tabulku standardů základní nabídky domu, které je možné zaměnit za podobný, dle Vašeho výběru. Nabízíme i možnosti výběru z naší nadstandardní nabídky.

Možnosti klientských změn, konzultace s projektantem stavby, řešení nadstandardů během příprav stavby jsme otevřeni.

Partneři stavby


Bydlení blatec logo

Kontaktujte nás

+420 777 036 845

2022 © Bydlení Blatec. Všechna práva vyhrazena. 
Stránky vytvořil Mějweb.cz