Výstavba začala - možnost nastěhování už v roce 2023

Standardy


Tepelné čerpadlo a Podlahové topení
Výhodné řešení vytápění pro novostavby RD Zajišťuje ideální teplotu v domě
Rekuperace, Solární panely a fotovoltaika
Zdravá cirkulace vzduchu a úspora tepla Výrazná úspora nákladů

Skladba domu:

O výstavbu Bydlení Blatec se postará renomovaná stavební firma BP Stavby Morava. Výběru stavební firmy jsme věnovali velkou důležitost a jsme rádi, že jsme se domluvili s tímto zkušeným a spolehlivým partnerem. Jednotlivé domy budou založeny na betonových pasech s betonovou základovou deskou. Nosné stěny budou postaveny z porothermových cihel 30 cm se zateplením 20 cm fasádním polystyrénem a omítnuty silikátovou omítkou bílou. Okenní výplně budou zasazeny plastovými rámy v antracitovém nebo bílém provedení s trojskly. Vnitřní místnosti budou rozdělovat příčky z porothermových cihel tloušťky 11,5 cm, strop monolitový s SDK podhledem. Střecha sedlová se sklonem třicet stupňů, střešní dřevěná konstrukce, tepelná izolace, paroodolná folie, plechová střešní krytina.

Interiér:

Standardy interiéru nabízíme ve vysokém kvalitě. Je to především díky důkladným přípravám s našimi dodavateli, kdy jsme sladili domy do konkrétní podoby a přesně jsme si vytyčili, co chceme nabídnout. Věříme, že bydlení poskytne budoucím rodinám zázemí pro jejich rodinný život.

Níže uvádíme tabulku standardů základní nabídky domu, které je možné zaměnit za podobný, dle Vašeho výběru. Nabízíme i možnosti výběru z naší nadstandardní nabídky.

Možnosti klientských změn, konzultace s projektantem stavby, řešení nadstandardů během příprav stavby jsme otevřeni.

Další podklady ke stažení:

Partneři stavby


adopi adopi

Kontaktujte nás

Gatol building, s.r.o.

+420 777 036 845

2023 © Bydlení Blatec. Všechna práva vyhrazena. 
Stránky vytvořil Mějweb.cz